DragonBoating la Corporate Games

Daca n-are nici vele si nici motor, va rog sa parcati! In ordine, tovarasi, nu toti odata!
Scrie răspuns
Litovoi
Oberstabsgefreiter
Oberstabsgefreiter
Mesaje: 131
Membru din: Joi Mai 12, 2011 9:37 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

DragonBoating la Corporate Games

Mesaj necitit de Litovoi »

Bei,
Sambata pe la 10:00 incep in Herastrau seriile de calificare pentru concursul de DragonBoat din cadrul Corporate Games. Printre cursele de dragoni am introdus si cateve probe de kaiac-canoe (doar kaiac, dar asa se numeste sportu) deci veti avea ce vedea. Tarasenia se desfasoara pe malul opus bazei sportive. Alte serii vor fi dupamiaza la 17:00, iar Finalele vor avea loc Duminica la 10:00.
Astia se antreneaza de vreo luna la noi la baza si eu ma ocup de ele aproape zilnic. Veniti sa aruncati un ochi.
Sedinta tehnica si debriefingul cred ca il facem duminica cei initiati in tapsane si consumuri nocturne.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Avatar utilizator
skipper
Flottillenadmiral
Flottillenadmiral
Mesaje: 2579
Membru din: Mar Apr 19, 2011 7:35 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DragonBoating la Corporate Games

Mesaj necitit de skipper »

Litovoi scrie:Bei,...Sedinta tehnica si debriefingul cred ca il facem duminica cei initiati in tapsane si consumuri nocturne.
E si vreun prilej anume de celebrat la sedinta de dumineca sau ma inseala memoria?
Ubi allii finiverant, inde incipimus nos!

Litovoi
Oberstabsgefreiter
Oberstabsgefreiter
Mesaje: 131
Membru din: Joi Mai 12, 2011 9:37 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DragonBoating la Corporate Games

Mesaj necitit de Litovoi »

este temei: cum s-ar zice ziua berbecului pentru cei nascuti in gemeni.

Dar pentru ca pe vreme nu ne putem baza o sa amanam ingurgitarea de licori si pastrami pentru o data ulterioara ce va fi comunicata.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Scrie răspuns