The Yacht Week 2011

Locuri pe unde am fost: sfaturi, recomandari, atentionari, tepari
Scrie răspuns
Avatar utilizator
skipper
Flottillenadmiral
Flottillenadmiral
Mesaje: 2579
Membru din: Mar Apr 19, 2011 7:35 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

The Yacht Week 2011

Mesaj necitit de skipper »

A inceput deja TYW 2011/
Pozele oficiale din prima sapatamana din Croatia sant deja pe Facebook, pe masura ce onor participantii ajung pe la cashile lor, or sa apara si pozele personale.

Imagine

Necazul pe (unii) oameni!

Imagine

Imagine

Imagine
Ubi allii finiverant, inde incipimus nos!

Florio
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Mesaje: 1159
Membru din: Mie Apr 20, 2011 1:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: The Yacht Week 2011

Mesaj necitit de Florio »

Astept cu mega-interes pozele si povestea "destrabalarii" de aceasta vara, sub egida " The Yacht Week " .
Forumul plange dupa istorisirile picante cu fete frumoase si toalete infundate ( apropiatii stiu legatura :) ), lagune mirifice si natura marina imbibata in decibelii boxelor de pe catarg .
Ai grija Romeo si nu te epuiza ca fetele-s nebunatice si marea incita la multe . Nu face nimic din ce n-as face eu ! :)

Avatar utilizator
skipper
Flottillenadmiral
Flottillenadmiral
Mesaje: 2579
Membru din: Mar Apr 19, 2011 7:35 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: The Yacht Week 2011

Mesaj necitit de skipper »

Florio scrie:Astept cu mega-interes pozele si povestea "destrabalarii" de aceasta vara, sub egida " The Yacht Week " .
Forumul plange dupa istorisirile picante cu fete frumoase si toalete infundate ( apropiatii stiu legatura :) ), lagune mirifice si natura marina imbibata in decibelii boxelor de pe catarg .
Ai grija Romeo si nu te epuiza ca fetele-s nebunatice si marea incita la multe . Nu face nimic din ce n-as face eu ! :)
Apoi mai draga eu n-am fost la TYW anul asta, cel putin nu inca. Am avut TYWul meu!
Cand au anuntat ca fac TYW si in Turcia am inchiriat repede cea mai faina barca, sa am si eu lucrul meu. Apoi ei au renuntat sa mai faca in TR pe motiv ca nu au suficiente barci rezervate asa ca eu am ramas cu rezervarea dar la un pret mai bun si saptamana trecuta am urmat traseul pe care il anuntasera ei initial. Frumoase locuri alesesera, pacat ca le-am gasit linistite,
Despre TYW adevarat numai de bine, petrecerea e in toi, niste romani tocmai au dat de stire ca mai au nevoie de 4 oameni pe o barca. Doritorii sa se anunte rapid!
Ubi allii finiverant, inde incipimus nos!

Scrie răspuns