Tabara de creatie si degustare

Unde, cand, cum, cine cu cine, in ce scopuri, poze compromitatoare
ghrt
Oberstabsgefreiter
Oberstabsgefreiter
Mesaje: 132
Membru din: Vin Mai 13, 2011 11:46 pm

Re: Tabara de creatie si degustare

Mesaj necitit de ghrt »

Domnilor, asa singur, fara ajutorul dvs., am obtinut rezultate modeste, adica am reusit sa apreciez doar bucatariile din Sulina si din Jurilovca (localitate din care provine o bucatareasa delicioasa!) Altele ar fi fost rezultatele daca lucram organizat, in echipa. Dar am pregatit niste poze, ca sa se indestuleze toata lumea. (O sa le pun ASAP.)
Castigator a fost publicul participant!

Am pus pozele pe Feisbuci (https://www.facebook.com/ghrt.gheorghit ... 304&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;). Daca nu merge linkul cautati userul Ghrt, albumul este public.

Florio
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Mesaje: 1159
Membru din: Mie Apr 20, 2011 1:36 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Tabara de creatie si degustare

Mesaj necitit de Florio »

Lasa ca puse subsemnatul de un chef in asta seara, dupa cum se vede ;) :

https://www.facebook.com/florian.flores ... 950&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
skipper
Flottillenadmiral
Flottillenadmiral
Mesaje: 2579
Membru din: Mar Apr 19, 2011 7:35 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Tabara de creatie si degustare

Mesaj necitit de skipper »

Mai fratilor, vad ca tare v-a mai caznit si pe voi! Greu canon v-a dat la ispasire! Canon cu carne!
Dar sa stiti, drept-credinciosilor, ca nici noi n-am scapat, tare ne-a mai muncit zilele si noptile astea tot prin cele locuri manastiresti!
Lasati ca apare el Fratele Prafnutie si va da detalii de ce cazne am indurat bietii de noi! Duca-se pe pustii!
omul-cel mai bun prieten al cainelui.jpg
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Ubi allii finiverant, inde incipimus nos!

ghrt
Oberstabsgefreiter
Oberstabsgefreiter
Mesaje: 132
Membru din: Vin Mai 13, 2011 11:46 pm

Re: Tabara de creatie si degustare

Mesaj necitit de ghrt »

Văd pe masă că un membru al veselei frăţii a fost lovit de blestemul cel crunt şi transformat în câine. Cine-l pupă să-şi revină? :P

Daaaa, a fost greu.Am suferit îndelung şi cu repetiţie. Păi erau 7 standuri şi eu nu mai aveam sufertaş decât de 1.5 maxim 2!!! Că mă îndopase gazda, adică a zis mănâncă Gheorghiţă cât îţi place, nu mai vrei o porţie? Dar fiind aşa mai masăchist voi reveni şi la ediţia a II-a.

Avatar utilizator
skipper
Flottillenadmiral
Flottillenadmiral
Mesaje: 2579
Membru din: Mar Apr 19, 2011 7:35 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Tabara de creatie si degustare

Mesaj necitit de skipper »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Ubi allii finiverant, inde incipimus nos!

Scrie răspuns